Naše služby, to je Bonus klub pre našich nájomcov, investičný fond na zlepšenie našej budovy a pomoc s predajom a prenájmom nehnuteľností. Spolupracujeme s najlepšou realitnou kanceláriou v Dolnom Kubíne.

Bonus klub

Po podpise zmluvy sa stávaš členom “Bonus klubu” a získavaš tieto výhody:

Apartmány Enjoy Tatry & Rezort

Prenajmete si sklad alebo kanceláriu a náš Apartmán Enjoy vo Vysokých Tatrách je váš za 50€ pre 4 osoby / noc pre vašu celú rodinu a známych.

Prispejeme

Prispejeme ak si budete chcieť vylepšiť priestor. Budete dlhšie v prenájme, zlepšíme priestor na vlastné náklady.

Lepšia cena

Lepšia cena ak si vezmete dva a viac priestorov.

Správy o obsadenosti

Pri podpise zmluvy zadáte svoj email a budete informovaný o aktuálnej obsadenosti budovy. Užitočné ak budete chcieť ďalší priestor.

Fond investovania

Bližšie o fonde

Založený máme fond investovania, kde prispievame na pridaný účet v banke, kde tieto peniaze pôjdu na nové investície do budovy itradingu. Zobrazujeme aj ako sú financie použité.

Realitná pomoc

V skratke “Realitná pomoc” – je výborná príprava na predaj alebo prenájom vašej nehnuteľnosť od upratania, rekonštrukcie, nafotenie nehnuteľností až po zaradenie na štyri najlepšie internetové portály a offline tlačovú inzerciu.

Upratovanie

Upratanie nehnuteľnosti podľa potreby v spolupráci s Dolno Kubínskou firmou Cartep.sk

Rekonštrukcia

Malé alebo väčšie rekonštrukčné práce, ktoré sú potrebné pre lepší predaj alebo prenájom v spolupráci so stavebnou firmou Danycom.sk

Nafotenie nehnuteľnosti

Základom inzerovania a vyššieho záujmu o nehnuteľnosť je kvalitné nafotenie, ktoré robíme my alebo profesionálny fotograf Igor Kupčo

Inzercia

Inzercia a pridanie nehnuteľnosti na štyri najlepšie internetové portály a offline tlačovú inzerciu. Plus inzercia v najlepšej realitnej kancelárií rkorea.sk v Dolnom Kubíne.

Správy o obsadenosti

Stačí zadať email a budete vedieť kedy a ktoré priestory sú voľné plus doplnkové správy.